RK73H3ATTE1370D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1370D
JLCPCB Part #
C2583509
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS