RK73B1HTTC154J
MFR.Part #
RK73B1HTTC154J
JLCPCB Part #
C307067
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS