SG73S1ETTP24R0F
MFR.Part #
SG73S1ETTP24R0F
JLCPCB Part #
C4288884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS