SG73S2ERTTD8660F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD8660F
JLCPCB Part #
C7080081
Description
-55℃~+155℃ 500mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS