RK73B1HTTC133G
MFR.Part #
RK73B1HTTC133G
JLCPCB Part #
C2575871
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS