RN73H1ETTP5831D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP5831D10
JLCPCB Part #
C4197030
Description
-55℃~+155℃ 5.83kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS