RN73H2ETTD1041D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1041D100
JLCPCB Part #
C4070271
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS