RK73B1HTTC120J
MFR.Part #
RK73B1HTTC120J
JLCPCB Part #
C306969
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS