RN73H1JTTD34R4F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD34R4F50
JLCPCB Part #
C4315686
Description
100mW 34.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS