RN732BTTD2771D50
MFR.Part #
RN732BTTD2771D50
JLCPCB Part #
C4252033
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.77kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS