RK73B1FRTTBL7R5J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL7R5J
JLCPCB Part #
C2582233
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 20V 30mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS