RK73B1FRTTBL7R5G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL7R5G
JLCPCB Part #
C4014045
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 20V 30mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±2% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS