RK73B1ETTP911G
MFR.Part #
RK73B1ETTP911G
JLCPCB Part #
C6387991
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 910Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS