RN73H2BTTD2321A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2321A05
JLCPCB Part #
C4318351
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS