RN73H2ETTD1803D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1803D10
JLCPCB Part #
C3985967
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS