RN732BTTD43R7F100
MFR.Part #
RN732BTTD43R7F100
JLCPCB Part #
C4053553
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS