RK73B1ERTTP515J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP515J
JLCPCB Part #
C2594813
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS