RK73B1ERTTP3R6J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP3R6J
JLCPCB Part #
C4160969
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS