RK73B1ERTTP362G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP362G
JLCPCB Part #
C2594752
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS