SG73W2HTTE331M
MFR.Part #
SG73W2HTTE331M
JLCPCB Part #
C4054730
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS