RK73B1ERTTP2R7J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP2R7J
JLCPCB Part #
C2594549
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS