RK73B1ERTTP245J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP245J
JLCPCB Part #
C2594838
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS