SG73P2ETTD3012F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3012F
JLCPCB Part #
C4010029
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS