RN73H1JTTD5831B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5831B10
JLCPCB Part #
C4056143
Description
100mW 5.83kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS