RK73B1ERTTP111J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP111J
JLCPCB Part #
C4110681
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS