MOSX2CT52R5R1J
MFR.Part #
MOSX2CT52R5R1J
JLCPCB Part #
C3408308
Description
-55℃~+200℃ 2W 5.1Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS