RK73G1JTTD51R1F
MFR.Part #
RK73G1JTTD51R1F
JLCPCB Part #
C2578105
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS