RN73R1ETTP1930B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1930B50
JLCPCB Part #
C2520985
Description
-55℃~+155℃ 193Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS