MOS5C330J
MFR.Part #
MOS5C330J
JLCPCB Part #
C3572045
Description
-55℃~+200℃ 33Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D9xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS