SG73S2ERTTD150G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD150G
JLCPCB Part #
C6487789
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS