MOS5C103G
MFR.Part #
MOS5C103G
JLCPCB Part #
C3565118
Description
-55℃~+200℃ 10kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±300ppm/℃ 插件,D9xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS