MOS5C102J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MOS5C102J
JLCPCB Part #
C3575262
Package
Plugin,D9xL24.5mm
Description
-55℃~+200℃ 1kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D9xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS