RN73R1JTTD1741B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1741B50
JLCPCB Part #
C4349484
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS