WK73R1JTTD241J
MFR.Part #
WK73R1JTTD241J
JLCPCB Part #
C4359864
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS