RN73R2BTTD21R8D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD21R8D50
JLCPCB Part #
C3935450
Description
-55℃~+155℃ 21.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS