HV733ATTE474G
MFR.Part #
HV733ATTE474G
JLCPCB Part #
C4096836
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS