RN732BTTD66R5F25
MFR.Part #
RN732BTTD66R5F25
JLCPCB Part #
C4258373
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS