MOS2CT52R513J
MFR.Part #
MOS2CT52R513J
JLCPCB Part #
C3408280
Description
-55℃~+200℃ 2W 51kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS