MOS2CT52R393J
MFR.Part #
MOS2CT52R393J
JLCPCB Part #
C3415363
Description
-55℃~+200℃ 2W 39kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS