MOS2CT52R220J
MFR.Part #
MOS2CT52R220J
JLCPCB Part #
C3469770
Description
-55℃~+200℃ 22Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS