SG73P2ERTTD225G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD225G
JLCPCB Part #
C6222116
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS