MOS2CT52R221J
MFR.Part #
MOS2CT52R221J
JLCPCB Part #
C3418871
Description
-55℃~+200℃ 220Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS