RN73R2BTTD4643F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD4643F100
JLCPCB Part #
C3936822
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS