MOS1/2CT52R100J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MOS1/2CT52R100J
JLCPCB Part #
C3425503
Package
Plugin,D2.5xL6.2mm
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS