MOS1/2CT52R272J
MFR.Part #
MOS1/2CT52R272J
JLCPCB Part #
C3412327
Description
-55℃~+200℃ 2.7kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS