HV73V2BTTD9093F
MFR.Part #
HV73V2BTTD9093F
JLCPCB Part #
C4088562
Description
-55℃~+155℃ 333mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS