RK73H3ATTE1273F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1273F
JLCPCB Part #
C5853500
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS