RN732ATTD5111F10
MFR.Part #
RN732ATTD5111F10
JLCPCB Part #
C4312264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS