HV73V2BTTD6803F
MFR.Part #
HV73V2BTTD6803F
JLCPCB Part #
C3980344
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS