RK73G1JTTD6200D
MFR.Part #
RK73G1JTTD6200D
JLCPCB Part #
C2580366
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS